Publications Office of the EU
Pholainn, an-Siedlce: Angioplasty supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Siedlce: Angioplasty supplies

  • Foilsithe
    30/08/2016
  • Sprioc‑am
    04/10/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/10/2016
  • Bronnta
    08/11/2016
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33111730 Angioplasty supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,106,178.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,246,262.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
5
Uimhir thagartha na tairisceana
FZP/28-FZP/16
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Seoladh poist: ul. Poniatowskiego 26
Baile: Siedlce
Cód NUTS: PL
Cód poist: 08-110
Tír: POL
Teagmhálaí: Bogumiła Golbiak
Príomhsheoladh: http://www.szpital.siedlce.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/10/2016 10:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.