Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Swindon: School catering services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Swindon: School catering services

  • Foilsithe
    20/11/2020
  • Sprioc‑am
    18/12/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/12/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Westrop Primary and Nursery School
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKK14 Swindon
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: UKK14 Swindon
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
55524000 School catering services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CE-01429
Cur síos

The Governors of Westrop Primary School are inviting you to tender for a contract for the provision of a fully managed catering service to the school in line with the school’s requirements and specifications as described in the tender documents.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Westrop Primary and Nursery School
Seoladh poist: Newburgh Place, Highworth
Baile: Swindon
Cód NUTS: UKK14
Cód poist: SN6 7DN
Tír: GBR
Teagmhálaí: Chris Draper
Príomhsheoladh: https://westropprimaryschool.co.uk/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/12/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.