Publications Office of the EU
UK-Ebbw Vale: Refuse disposal and treatment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Ebbw Vale: Refuse disposal and treatment

  • Foilsithe
    27/09/2012
  • Sprioc‑am
    05/11/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/11/2012
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Blaenau Gwent County Borough Council
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90510000 Refuse disposal and treatment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,000,000.00 GBP
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
HOV/IOWTS/7612/2013
Cur síos

Interim Organic (Food & Green) Waste Treatment Services on behalf of Blaenau Gwent & Torfaen Councils.
Blaenau Gwent County Borough Council (BGCBC) and Torfaen County Borough Council (TCBC) require an arrangement to be delivered by a service provider for the treatment/processing/disposal and transportation of its organic (Food & Green) waste.
Tenderers are invited to submit offers for Lot One – Food Waste treatment and / or.
Lot Two – Green Waste treatment.
Tender prices, rates and any reference to costs shall be in pounds sterling.
It is the intention to award a contract for the following periods:
Blaenau Gwent: A period of 14 months until the 31.3.2014, with an option for the Authority to extend for a further period of up to thirty six (36) months, reviewable at quarterly intervals; and.
Torfaen: A period of 12 months until the 31.3.2014, with an option for the Authority to extend for a further period of up to thirty six (36) months, reviewable at quarterly intervals.
Community Benefits do not apply to this contract.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/11/2012 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.