Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Sóifia: Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Sóifia: Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus

  • Bronnta
    24/08/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Агенция „Митници“
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG411 София (столица)
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG411 София (столица)
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
170,000.00 BGN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

1. Обособена позиция № 1 „Ремонт на вълново — дисперсионен рентгено — флуоресцентен спектрометър (ВДРФС) „S4 Explorer” — „Bruker AXS”
2. Обособена позиция № 2 „Следгаранционна сервизна поддръжка на Вълново — дисперсионен рентгено — флуоресцентен спектрометър „S4 Explorer” — „Bruker AXS” и XRD спектрометър D8 Discover”.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.