Publications Office of the EU
‘Soláthar fearas agus gaireas saotharlainne faoi luchtóga d’Ollscoil Plovdiv ‘PAISY HILENDARSKI’ faoi Thionscadal BG16RFPR002-1.014-0007 ‘Ionad InniúlachtaPERIMED-2’ - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

‘Soláthar fearas agus gaireas saotharlainne faoi luchtóga d’Ollscoil Plovdiv ‘PAISY HILENDARSKI’ faoi Thionscadal BG16RFPR002-1.014-0007 ‘Ionad InniúlachtaPERIMED-2’

  • Foilsithe
    28/04/2026
  • Sprioc‑am
    28/05/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/05/2026
  • Bronnta
    16/07/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG421 Пловдив
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
98,740.69 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
574933
Cur síos

Is é is ábhar don ghlao seo ar thairiscintí ‘Fearais agus gairis saotharlainne a sholáthar trí chrannchur d’Ollscoil Paisii Hilendarski in Plovdiv’ faoi Thionscadal BG16RFPR002-1.014-0007 ‘Lárionad Inniúlachta Perimed-2’, roinnte ina 3 (trí) bheart mar a leanas: 1 - Beart № 1: 'Cítiméadar íomhá' Beart № 2: ‘Cuntar cille uathoibríoch (haemocytometer)’ Beart № 3: ‘Microcentrifuge’ Tá tuairisc mhionsonraithe de réir chineál, chainníocht agus shaintréithe teicniúla an ghairis faoi na luchtóga aonair leagtha amach sa tSonraíocht Theicniúil, cuid dhílis den doiciméadacht tairisceana seo.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/574933
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://app.eop.bg/today/574933
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/05/2026 13:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.