Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Le Puy-en-Velay: Animal ear tags - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Le Puy-en-Velay: Animal ear tags

  • Foilsithe
    04/10/2019
  • Sprioc‑am
    12/11/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/11/2019
  • Bronnta
    17/12/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Chambre d'agriculture de Haute-Loire
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
03340000 Animal ear tags
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
783,200.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
656,500.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
8
Uimhir thagartha na tairisceana
2019-002
Cur síos

Le présent accord-cadre concerne la fourniture de repères officiels d'identification pour les espèces bovines, ovines et caprines et le matériel de pose associé, ainsi que leur acheminement aux lieux de livraison mentionnés dans la commande, et chez les éleveurs du département de Haute-Loire ou à l'EDE de la Chambre d'agriculture de Haute-Loire au Puy-en-Velay.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.e-marchespublics.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one lot only
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/11/2019 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.