Publications Office of the EU
Pholainn, an-Jaworzno: Construction works for power plants and heating plants - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Jaworzno: Construction works for power plants and heating plants

  • Foilsithe
    17/03/2016
  • Sprioc‑am
    25/04/2016
  • Bronnta
    03/07/2017
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tauron Wytwarzanie Spółka Akcyjna
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL22A Katowicki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45251000 Construction works for power plants and heating plants
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
41,000,000.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
29,870,000.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
2016/TW-E01/TW-E01/00323/L
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji estakad rurociągów, sieci cieplnej i parowej, sieci kablowej oraz magazynu wodoru w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w TAURON Wytwarzanie S.A.- budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
Układ ten powiązany jest z instalacjami znajdującymi się w zakresie nowego bloku i stanowi jego nieodłączną część. Budowa przedmiotowego zadania będzie realizowana przez Wykonawcę etapowo do czasu przejęcia przez Zamawiającego do eksploatacji nowego bloku energetycznego 910 MWe.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
41,000,000.00 PLN
Luach conartha deiridh
29,870,000.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: OMIS Spółka Akcyjna
Seoladh poist: ul. Kołobrzeska 8
Baile: Ostrołęka
Cód poist: 07-401
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.