Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Servers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Servers

  • Foilsithe
    16/08/2023
  • Sprioc‑am
    28/09/2023
  • Bronnta
    16/01/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48820000 Servers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,365,000.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,314,520.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
DWZ/080/2023
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie środowiska wirtualizacji systemów IT, w ilościach i asortymencie określonym w rozdziale II Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Siedmiogrodzka 20
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 01-232
Tír: POL
Teagmhálaí: Olga Jędrych
Príomhsheoladh: www.tw.waw.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
3,365,000.00 PLN
Luach conartha deiridh
2,314,520.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Intaris sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Warszawa
Cód poist:
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.