Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Páras: Commissioning of heating installations - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Páras: Commissioning of heating installations

  • Foilsithe
    07/08/2020
  • Sprioc‑am
    16/09/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/09/2020
  • Bronnta
    28/12/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Assistance publique Hôpitaux de Paris
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR101 Paris
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR101 Paris
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50721000 Commissioning of heating installations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,609,172.88 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
RDB029-2020
Cur síos

La présente consultation a pour objet la maintenance et le gros entretien des installations de CVC-plomberie-réfrigération et la maintenance des installations de plomberie. L'ensemble des équipements relevant du marché sont décrits dans les annexes 1 et 2 du Cahier des clauses techniques particulières exploitation (CCTP).
Les prestations à réaliser comprennent:
— marché de type P2, P3;
— la production de chauffage et d'eau chaude sanitaire;
— la distribution et l'émission de chauffage;
— la distribution d'eau chaude sanitaire et d'eau froide;
— la ventilation (extraction mécanique, centrales de traitement d'air, aérothermes, etc.), y compris les gaines;
— les installations électriques liées à l'exploitation des installations de chauffage et d'ECS (armoires électriques, télégestions, éclairages, etc.);
— les installations d'eau froide;
— les installations de traitement d'eau et analyses;
— les installations de plomberie sanitaire.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=621358&orgAcronyme=x7c
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/09/2020 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
8,609,172.88 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Derichebourg Energie SA
Seoladh poist: CS 60014 — 35 rue de Valenton
Baile: Créteil Cedex
Cód poist: 94046
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.