Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Lyon: Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Lyon: Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services

  • Bronnta
    25/05/2016
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Métropole de Lyon
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK26 Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,282,331.40 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Uimhir thagartha na tairisceana
15DP028
Cur síos

Transport, élaboration et valorisation des mâchefers issus de l'unité de traitement de valorisation énergétique de Lyon Sud.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
10,282,331.40 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Sita Lyon
Seoladh poist: 19 rue Pierre Gilles de Gennes
Baile: Lyon
Cód poist: 69007
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: lely environnement
Seoladh poist: 37 rue Pierre Semard BP 20064
Baile: Fontaine Cedex
Cód poist: 38602
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: modus valoris
Seoladh poist: 38 petite rue de la Plaine
Baile: Bourgoin Jallieu Cedex
Cód poist: 38307
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: moulin tp
Seoladh poist: 38 petite rue de la plaine
Baile: Bourgoin Jallieu Cedex
Cód poist: 38307
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.