Publications Office of the EU
Soláthar le haghaidh fíorú bunachar sonraí Microsoft SQL Server - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar le haghaidh fíorú bunachar sonraí Microsoft SQL Server

  • Foilsithe
    29/07/2024
  • Sprioc‑am
    26/08/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/09/2024
  • Bronnta
    11/10/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48800000 Information systems and servers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
240,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
SUM-24-0386-SIST
Cur síos

Soláthar le haghaidh fíorú bunachar sonraí Microsoft SQL Server

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/09/2024 11:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Oferta económica.
Ualú (céatadán, beacht) : 50
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Cobertura funcional.
Ualú (céatadán, beacht) : 30
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Equipo de trabajo asignado.
Ualú (céatadán, beacht) : 15
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Metodologia y planificacion .
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Luach measta
240,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: The Whiteam Technology Services, SL
Seoladh poist:
Baile: Tres Cantos
Cód poist: 28760
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.