Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Zossen: Tiling work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Zossen: Tiling work

  • Foilsithe
    12/03/2019
  • Sprioc‑am
    12/04/2019
  • Curtha ar ceal
    07/06/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Brandenburgischer Landesbetrieb für Liegenschaften und Bauen (BLB) – Vergabestelle
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45431000 Tiling work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
PDM-L-30018523
Cur síos

Fliesenarbeiten.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSEYYDYHAL
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/04/2019 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.