Publications Office of the EU
Pholainn, an-Zabrze: Planting and maintenance services of green areas - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Zabrze: Planting and maintenance services of green areas

  • Foilsithe
    21/03/2018
  • Sprioc‑am
    30/04/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/04/2018
  • Bronnta
    18/05/2018
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Miasto Zabrze - Prezydent Miasta
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL229 Gliwicki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL229 Gliwicki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77310000 Planting and maintenance services of green areas
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,050,084.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
BZP.271.18.2018.MZ
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest: Obsada, pielęgnacja oraz zimowe przechowywanie konstrukcji kwiatowych na terenie Miasta Zabrze w latach 2018-2021.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
— obsadę donic do zawieszenia na kłodzinach dębowych,
— obsadę kosza kwiatowego z serwetą, stożka z kwietnikiem, zegara kwiatowego z kwietnikiem oraz pawia,
— obsadę wież kwiatowych oraz kwietników i serwet zgodnie z wykazem,
— wydzierżawienie Zamawiającemu obsadzonej zgodnie z wykazem konstrukcji kwiatowej,
— pielęgnacja roślin - podlewanie i nawożenie pogłówne roślin oraz odchwaszczanie,
— przechowywanie konstrukcji oraz pozostałych elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia przez okres zimowy,
— utrzymanie czystości i porządku wokół konstrukcji kwiatowych.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Urząd Miejski w Zabrzu, Biuro Zamówień Publicznych
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: ul. Powstańców Śląskich 5-7, 41-800 Zabrze, pokój 219
Seoladh poist: ul. Powstańców Śląskich 5-7, pok. 219
Baile: Zabrze
Cód NUTS: PL229
Cód poist: 41-800
Tír: POL
Teagmhálaí: Monika Zdeb
Príomhsheoladh: www.zabrze.magistrat.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/04/2018 10:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

77310000 - Planting and maintenance services of green areas

03121000 - Horticultural products

03000000 - Agricultural, farming, fishing, forestry and related products

03100000 - Agricultural and horticultural products

03120000 - Horticultural and nursery products

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,050,084.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: lider konsorcjum: Robert Zieleźny prowadzący działalność pod nazwą: Zakład Zieleni Robert Zieleźny
Seoladh poist: ul. Wrzosowa 12
Baile: Żory
Cód poist: 44-240
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.