Publications Office of the EU
Hallsberg – Sköldinge KTL-upprustning & spårbyte, framtagande av förfrågningsunderlag - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hallsberg – Sköldinge KTL-upprustning & spårbyte, framtagande av förfrågningsunderlag

  • Foilsithe
    10/02/2025
  • Sprioc‑am
    28/02/2025
  • Bronnta
    25/07/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Trafikverket Myndighet
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
100,000,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
30,036,760.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
KOM-416540
Cur síos

För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad, tillståndshantering, anmälningar för Hallsberg – Sköldinge, KTL-upprustning & spårbyte inom Hallsberg, Örebro, Vingåker och Katrineholms kommun, Örebro och Södermanlands län

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
allowed
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Lägst pris
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
100,000,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
30,036,760.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SWECO Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist: 100 26
Tír:
Ainm oifigiúil: AFRY Infrastructure AB
Seoladh poist:
Baile: Solna
Cód poist: 169 75
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.