Publications Office of the EU
Ísiltír, an-An Háig: Building-inspection services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ísiltír, an-An Háig: Building-inspection services

  • Foilsithe
    18/03/2020
  • Sprioc‑am
    28/04/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/04/2020
  • Bronnta
    10/06/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL Nederland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL Nederland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71315400 Building-inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
110.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
201912023
Cur síos

Om een advies uit te kunnen brengen schakelt de Commissie Mijnbouwschade deskundige opnemers en beoordelaars van schade in, zoals bedoeld in het Besluit, voor opname, bespreking, vaststelling, calculatie en rapportage van de schade. Deze deskundigen dienen de Commissie Mijnbouwschade te adviseren over de op een aanvraag om schadevergoeding te geven advies, mede gelet op de inhoud van het Besluit en de verplichting van de Commissie Mijnbouwschade om overeenkomstig de bepalingen van het civiele aansprakelijkheids- en schadevergoedingsrecht te beslissen.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 12024663
Seoladh poist: Prinses Beatrixlaan 2
Baile: Den Haag
Cód NUTS: NL
Cód poist: 2595 AL
Tír: NLD
Teagmhálaí: Mark Kamminga
Príomhsheoladh: http://www.rvo.nl
Leictreonach trí:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b448b742197abd2673c66c16d15fbf9b
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/04/2020 15:02
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
110.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: 10BE bv
Seoladh poist: De Deimten 9 a
Baile: Groningen
Cód poist: 9747 AV
Tír: NLD
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.