Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Brest: Miscellaneous software development services and computer systems - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Brest: Miscellaneous software development services and computer systems

  • Foilsithe
    11/04/2022
  • Sprioc‑am
    17/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/05/2022
  • Bronnta
    16/06/2022
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
université de Bretagne Occidentale
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRH02 Finistère
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRH02 Finistère
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72212900 Miscellaneous software development services and computer systems
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
240,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,350,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
2022-009ACM
Cur síos

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/05/2022 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.