Publications Office of the EU
Cathaoireacha ceimiteiripe a sheachadadh, a thionól, a shuiteáil agus a choimisiúnú. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Cathaoireacha ceimiteiripe a sheachadadh, a thionól, a shuiteáil agus a choimisiúnú.

  • Foilsithe
    29/08/2025
  • Sprioc‑am
    29/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/09/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33192210 Examination tables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
182,500.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP.220.85.25
Cur síos

1. Is é ábhar an chonartha: Cathaoireacha ceimiteiripe a sheachadadh, a chóimeáil, a shuiteáil agus a choimisiúnú, dá ngairtear ‘trealamh’ anseo feasta. 2. Tá an tuairisc ar ábhar an chonartha san áireamh san fhoirm ‘Paraiméadair riachtanacha’ (Iarscríbhinn II). 2 chuig SWZ, dá ngairtear ‘FPW’ anseo feasta), ní mór an fhoirm sin a chur isteach in éineacht leis an bhfoirm tairisceana (Iarscríbhinn II). 1 a ghabhann le FTZ, dá ngairtear ‘FO’ anseo feasta freisin). 3. Éilíonn an t-údarás conarthach gur feiste leighis é an trealamh a thairgtear de réir bhrí an Achta um Fheistí Leighis an 7 Aibreán 2022 (Iris Dlíthe 2022, Uimh. Iris Dlíthe 2024, mír 1620 mar atá arna leasú, anseo feasta: ‘UoWM’), a chuirtear ar an margadh agus a úsáidtear i gcríoch Phoblacht na Polainne i gcomhréir leis na forálacha atá i bhfeidhm. 4. An Páirtí Ordúcháin de bhun Airt. Bronnann 2 cheann den Acht um Sholáthar Poiblí an conradh ina luchtóga, agus tá gach ceann acu faoi réir nós imeachta ar leithligh. 5. Ní cheadaíonn an t-údarás conarthach i nós imeachta ar leith tairiscintí páirteacha a chur isteach. Tá an t-ordú comhdhéanta de 1 tasc. Baineann an nós imeachta le cineál amháin trealaimh a cheannach. 6. Ní cheadaíonn an t-údarás conarthach leaganacha malartacha a chur isteach.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/09/2025 09:05
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cena brutto -60%
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: parametry techniczne -35%
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar:
Cineál: cost
Cur síos: okres gwarancji -5%
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
182,500.00 PLN
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.