Publications Office of the EU
Iodáil, an-Apice: Urban solid-refuse collection services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Apice: Urban solid-refuse collection services

  • Foilsithe
    05/08/2022
  • Sprioc‑am
    22/08/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/08/2022
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Comune di Apice
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITF32 Benevento
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITF32 Benevento
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90511100 Urban solid-refuse collection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
910,609.53 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Procedura aperta per l’appalto del servizio di raccolta e trasporto dei rifiuti solidi urbani e rifiuti assimilati da avviare a smaltimento – recupero, raccolta differenziata e ulteriori servizi accessori per la tutela dell’ambiente.
CUP: B39I22001010004 - CIG: 9298241F32

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Comune di Apice
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 80004140622
Seoladh poist: Piazza Municipio, 1
Baile: Apice (BN)
Cód NUTS: ITF32
Cód poist: 82021
Tír: ITA
Príomhsheoladh: www.comune.apice.bn.it
Leictreonach trí:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_comuneapice
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/08/2022 16:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
910,609.53 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.