Publications Office of the EU
Spáinn, an-Cerceda: Sand - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Cerceda: Sand

  • Foilsithe
    08/02/2019
  • Sprioc‑am
    20/03/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/04/2019
  • Bronnta
    13/06/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Sociedade Galega do Medio Ambiente, S. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES111 A Coruña
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES111 A Coruña
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
14211000 Sand
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,690,750.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,917,080.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2019G-DTE-0002-SARA-SU
Cur síos

Suministro de arena para la Planta Termoeléctrica del Complejo Medioambiental de Cerceda.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Sociedade Galega do Medio Ambiente, S. A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: A15379803
Seoladh poist: C/ Morzos, 10, Encrobas
Baile: Cerceda
Cód NUTS: ES111
Cód poist: 15187
Tír: ESP
Príomhsheoladh: www.sogama.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/04/2019 11:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,690,750.00 EUR
Luach conartha deiridh
2,917,080.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Sílices de Fuentes, S. L.
Seoladh poist: Paraje de la Berzada, 1 y 2
Baile: Pinarejos (Segovia)
Cód poist: 40296
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.