Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Karviná: Downhole logging services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Poblacht na Seice-Karviná: Downhole logging services

  • Bronnta
    13/09/2018
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
OKD, a.s.
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
76531000 Downhole logging services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,321,244.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,321,244.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Dobývání černého uhlí včetně souvisejících prací v podmínkách ostravsko-karvinských dolů

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

76531000 - Downhole logging services

60000000 - Transport services (excl. Waste transport)

45200000 - Works for complete or part construction and civil engineering work

45000000 - Construction work

45254000 - Construction work for mining and manufacturing

45250000 - Construction works for plants, mining and manufacturing and for buildings relating to the oil and gas industry

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
11,321,244.00
Luach conartha deiridh
11,321,244.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Polcarbo spol. s.r.o.
Seoladh poist: Karola Sliwky 621/5
Baile: Karviná – Fryštát
Cód poist: 733 01
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.