Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Rennes: Computer equipment and supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Rennes: Computer equipment and supplies

  • Foilsithe
    04/10/2022
  • Sprioc‑am
    09/11/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/11/2022
  • Bronnta
    27/12/2022
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
agence Régionale de Santé
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRH0 Bretagne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRH Bretagne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30200000 Computer equipment and supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
250,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
250,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/11/2022 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
250,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
250,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: calestor
Seoladh poist: 14/38 rue Alexandre
Baile: Gennevilliers
Cód poist: 92230
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.