Publications Office of the EU
Eastóin, an-Tallinn: Pharmaceutical products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Eastóin, an-Tallinn: Pharmaceutical products

  • Foilsithe
    18/12/2014
  • Sprioc‑am
    14/01/2015
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/01/2015
  • Bronnta
    04/02/2015
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
An áit feidhmíochta
NUTS code: EE Eesti
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33600000 Pharmaceutical products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
128,911.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Botulismitoksiin (M03AX01) ostmine.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Seoladh poist: J. Sütiste tee 19
Baile: Tallinn
Cód poist: 13419
Tír: EST
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/01/2015 11:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
128,911.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Magnum Medical OÜ
Seoladh poist: Vae 16
Baile: Laagri alevik, Saue vald, Harjumaa
Cód poist: 76401
Tír: EST
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.