Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Toulouse: Engineering support services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Toulouse: Engineering support services

  • Foilsithe
    20/02/2013
  • Sprioc‑am
    28/03/2013
  • Bronnta
    01/07/2013
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Communauté urbaine Toulouse Métropole
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71336000 Engineering support services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
399,875.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
12G284AO
Cur síos

Requalification du coeur de metropole - assistance a maitrise d'ouvrage pour l'ordonnancement, le pilotage et la coordination generale des operations et des projets (12g284ao) VA/AM. Le coeur de la métropole toulousaine fait actuellement l'objet de 3 dispositifs de projets structurants pour son développement à moyen et long terme :
- Toulouse Centre - réseau structurant métropolitain du PDU - Toulouse Eurosudouest Toulouse Métropole assure la maîtrise d'ouvrage générale de la requalification du coeur de Métropole. À ce titre elle a vocation à porter la cohérence d'ensemble des projets et opérations qui y contribuent sans pour autant se substituer aux responsabilités des maîtrises d'ouvrage opérationnelles. Elle a décidé de s'adjoindre l'appui d'une assistance à maîtrise d'ouvrage pour l'ordonnancement, le pilotage et la coordination générale des projets et opérations qui contribuent au développement du centre de la métropole toulousaine.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Les candidats sont autorisés à transmettre, par voie électronique, leurs plis à l'adresse suivante : www.marchespublics.toulouse-metropole.fr dans les conditions fixées au règlement de la consultation ou sur
Seoladh poist: support papier : Communauté urbaine Toulouse Métropole Direction de la commande publique 6 rue René Leduc - 7éme étage BP 35821
Baile: Toulouse Cedex 5
Cód poist: 31505
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
399,875.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Egis Conseil
Seoladh poist: 3 Ter rue de l'Arsonval
Baile: Paris
Cód poist: 75015
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.