Publications Office of the EU
BÜW LSW Iserlohn/ Nachrodt; Bealach 2800 km 19.570 go 20.747 agus km 26.145 go 27.044 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

BÜW LSW Iserlohn/ Nachrodt; Bealach 2800 km 19.570 go 20.747 agus km 26.145 go 27.044

  • Bronnta
    05/01/2026
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71521000 Construction-site supervision services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
25FEI81652
Cur síos

BÜW LSW Iserlohn/ Nachrodt; Bealach 2800 km 19.570 go 20.747 agus km 26.145 go 27.044

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Cód CPV

71521000 - Construction-site supervision services

45000000 - Construction work

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.