Publications Office of the EU
Brath agus Freagairt Bainistithe - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Brath agus Freagairt Bainistithe

  • Foilsithe
    01/07/2024
  • Sprioc‑am
    18/07/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/07/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Veiligheidsregio Utrecht
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL310 Utrecht
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
24.0000912
Cur síos

Is mian leis an Údarás Conarthach Comhaontú a thabhairt i gcrích le Conraitheoir a bhraitheann agus a stopann bagairtí agus ionsaithe digiteacha 24x7 atá dírithe ar an VRU, ón taobh istigh agus ón taobh amuigh den eagraíocht araon, go luath. Tacaíonn an comhaontú leis an gcuspóir uileghabhálach cibearshlándáil an VRU a ardú go leibhéal níos airde agus ar an gcaoi sin leanúnachas na heagraíochta a neartú. Is éard atá i raon feidhme na seirbhíse: ▪ Seirbhísí bunúsacha MDR; ▪ Seirbhísí ionduchtaithe; agus ▪ Seirbhísí breise. € 1.260.000 (bunaithe ar uasteorainn 7 mbliana)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/07/2024 12:05
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Kennisontwikkeling en dreigingsinformatie
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.