Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Köln: T-shirts and shirts - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Köln: T-shirts and shirts

  • Foilsithe
    08/04/2022
  • Sprioc‑am
    01/06/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/06/2022
  • Bronnta
    28/11/2022
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
18330000 T-shirts and shirts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
309,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
294,054.40 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Cur síos

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/06/2022 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.