Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Torfaen: Building installation work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Torfaen: Building installation work

  • Foilsithe
    30/08/2019
  • Sprioc‑am
    14/10/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Torfaen County Borough Council
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45300000 Building installation work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
T.4211
Cur síos

Provision of disability facility adaptations by means of a dynamic purchasing system for a period of least 4 years.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.