Publications Office of the EU
Iorua, an-Tønsberg: Miscellaneous furniture and equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Iorua, an-Tønsberg: Miscellaneous furniture and equipment

  • Fógartha
    24/03/2018
  • Bronnta
    27/04/2018
  • An dáta foilsithe measta
    01/06/2018
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Valgdirektoratet
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO Norge
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,000,000.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/32
Cur síos

The Norwegian directorate of elections shall enter into a framework agreement for the delivery of polling equipment. The municipalities and counties shall be able to place call-offs against the agreement. Each municipality is responsible for providing equipment to the polling places in accordance with the requirements given in the Act and Regulations relating to parliamentary and local government elections.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
5,000,000.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bico bygg og innredning AS
Seoladh poist: Postb 7063 Vestheiene
Baile: Kristiansand S
Cód poist: 4674
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.