Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Security services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Security services

  • Foilsithe
    03/04/2019
  • Sprioc‑am
    16/04/2019
  • Bronnta
    14/05/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79710000 Security services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,844,413.07 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,572,291.96 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
BDG.zp.23.1.22.2019
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony fizycznej oraz monitoring elektroniczny osób i mienia w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się sprawować stałą i doraźną, całodobową ochronę fizyczną oraz monitoring elektroniczny osób i mienia
W budynku Zamawiającego w Warszawie w obrębie ulic: Wspólnej, Kruczej, Parkingowej i Żurawiej, zgodnie z „Planem Ochrony Obiektu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi” oraz sprawować szczególną ochronę i obronę tego budynku na czas zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny w ramach militaryzacji, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27.4.2004 r. w sprawie przygotowania systemu kierowania bezpieczeństwem narodowym (Dz.U. poz. 978, z późn. zm.).

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Zamawiający wskazuje, że niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne zostało przeprowadzone na podstawie art. 138g ustawy z 29.1.2004 r. – Prawo zamówień publicznych.
Luach measta
3,844,413.07 PLN
Luach conartha deiridh
4,572,291.96 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Konsalnet Ochrona Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Jana Kazimierza 55
Baile: Warszawa
Cód poist: 01-267
Tír: POL

Ainm oifigiúil: Konsalnet Security Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Jana Kazimierza 55
Baile: Warszawa
Cód poist: 01-267
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.