Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Žilina: Training simulators - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Žilina: Training simulators

  • Foilsithe
    27/07/2021
  • Sprioc‑am
    26/08/2021
  • Curtha ar ceal
    03/09/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Žilinský samosprávny kraj
An áit feidhmíochta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34152000 Training simulators
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
144,910.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
17_21_4
Cur síos

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/08/2021 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
144,910.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.