Publications Office of the EU
An tSeicia-Prág: Financial leasing services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

An tSeicia-Prág: Financial leasing services

  • Bronnta
    14/05/2020
  • Sprioc‑am
    21/05/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/05/2020
  • Foilsithe
    25/05/2020
  • Inniu
    07/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Diplomatický servis
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ01 Praha
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66114000 Financial leasing services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,677,302.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Diplomatický servis
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 00000175
Seoladh poist: Václavské náměstí 816/49
Baile: Praha 1
Cód NUTS: CZ01
Cód poist: 111 21
Tír: CZE
Teagmhálaí: Mgr. Robert Soják
Príomhsheoladh: www.ds.cz
Leictreonach trí:
https://portalnen.nipez.cz/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/05/2020 13:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

66114000 - Financial leasing services

34000000 - Transport equipment and auxiliary products to transportation

34110000 - Passenger cars

34100000 - Motor vehicles

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,677,302.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Autokomplex Menčík, a.s.
Seoladh poist: Mladská 713
Baile: Benátky nad Jizerou
Cód poist: 294 71
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.