Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Lyon: Smoke-analysis apparatus - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Lyon: Smoke-analysis apparatus

  • Foilsithe
    09/10/2020
  • Sprioc‑am
    06/11/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/11/2020
  • Bronnta
    12/01/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Métropole de Lyon
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK26 Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38432300 Smoke-analysis apparatus
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,700,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,083,600.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
20DP016
Cur síos

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Métropole de Lyon
Seoladh poist: 20 rue du Lac, CS 33569
Baile: Lyon Cedex 03
Cód NUTS: FRK26
Cód poist: 69505
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://marchespublics.grandlyon.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/11/2020 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
2,700,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,083,600.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SICK
Seoladh poist:
Baile: Émerainville
Cód poist: 77184
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.