Publications Office of the EU
Spáinn, an-Valladolid: Accident insurance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Valladolid: Accident insurance services

  • Fógartha
    03/03/2020
  • Foilsithe
    04/05/2020
  • Sprioc‑am
    18/05/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/05/2020
  • Bronnta
    30/06/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES41 Castilla y León
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES418 Valladolid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66512100 Accident insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,999,600.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,516,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
A2020/001569
Cur síos

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/05/2020 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,999,600.00 EUR
Luach conartha deiridh
3,516,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Seoladh poist: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Baile: Bilbao
Cód poist: 48008
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.