Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Road transport services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Vársá: Road transport services

  • Foilsithe
    26/09/2018
  • Sprioc‑am
    29/10/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/10/2018
  • Bronnta
    17/12/2018
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
PGNiG Termika SA
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60100000 Road transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,396,000.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
19MPPA004
Cur síos

Wykonanie przewozu transportem samochodowym ubocznych produktów spalania, węgla i biomasy między zakładami oraz po terenie zakładów należących do Zamawiającego.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca wykonuje przewóz transportem samochodowym ubocznych produktów spalania (zwanych dalej „ups”), powstałych w procesie spalania węgla kamiennego w zakładach Zamawiającego, a także przewóz węgla i biomasy. Jako ups należy rozumieć: popioły lotne i odpady stałe z wapniowych metod odsiarczania, popiół lotny konwencjonalny, żużel, popiół lotny konwencjonalny certyfikowany, gips - produkt. Przewozy będą się odbywały między zakładami oraz po terenie zakładów należących do Zamawiającego.
Zamawiający planuje zawrzeć 5 (pięć) umów ramowych Świadczenie konkretnej usługi zlecane będzie w drodze każdorazowego wyboru najlepszej oferty złożonej w odpowiedzi na zaproszenie do złożenia oferty na skonkretyzowane zamówienie jednostkowe.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: PGNiG TERMIKA SA
Seoladh poist: ul. Modlińska 15
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 03-216
Tír: POL
Príomhsheoladh: www.termika.pgnig.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/10/2018 11:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

60100000 - Road transport services

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

90500000 - Refuse and waste related services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
6,396,000.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Usługi Transportowe Ewa Teresa Łach
Seoladh poist:
Baile: Somianka
Cód poist:
Tír: POL

Ainm oifigiúil: Altor Sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Mińsk Mazowiecki
Cód poist:
Tír: POL

Ainm oifigiúil: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Mińsk Mazowiecki
Cód poist:
Tír: POL

Ainm oifigiúil: Przewóz Osób Sławomir Łach
Seoladh poist:
Baile: Somianka
Cód poist:
Tír: POL

Ainm oifigiúil: F T.H.U. Tomasz Góralski
Seoladh poist:
Baile: Chęciny
Cód poist:
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.