Publications Office of the EU
Maschinen, Geräte Friedhöfe - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Maschinen, Geräte Friedhöfe

  • Foilsithe
    12/12/2023
  • Sprioc‑am
    16/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/01/2024
  • Bronnta
    29/03/2024
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Bottrop
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA31 Bottrop, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
16000000 Agricultural machinery
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
S-BOT-ZV-2023-0257
Cur síos

Lieferung von Maschinen und Geräten für Friedhöfe

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-BOT-ZV-2023-0257
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-BOT-ZV-2023-0257
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/01/2024 11:00
Cód CPV

16000000 - Agricultural machinery

34000000 - Transport equipment and auxiliary products to transportation

34144000 - Special-purpose motor vehicles

34140000 - Heavy-duty motor vehicles

34100000 - Motor vehicles

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.