Publications Office of the EU
Rómáin, an-Suceava: Cleaning compounds - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Suceava: Cleaning compounds

  • Fógartha
    14/06/2022
  • Foilsithe
    27/06/2022
  • Sprioc‑am
    02/08/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/08/2022
  • Bronnta
    12/10/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO215 Suceava
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO215 Suceava
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39831240 Cleaning compounds
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,406,154.50 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,848,028.25 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
14
Uimhir thagartha na tairisceana
4243983/2022
Cur síos

Acord-cadru de achizitie publica de materiale pentru curatenie divizat pe 14 loturi, pentru 24 luni, conform caietului de sarcini si anexa la caietul de sarcini.
Nota: Conform prevederilor O.U.G. 107/ 2017 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 4243983
Seoladh poist: Strada: 1 Decembrie 1918, nr. 21, Sector: -, Judet: Suceava
Baile: Suceava
Cód NUTS: RO215
Cód poist: 720237
Tír: ROU
Teagmhálaí: DANIELA CRAP
Príomhsheoladh: http://www.spitaluljudeteansuceava.ro/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/08/2022 15:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.