Publications Office of the EU
Spáinn, an-Begues: Sewerage management services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Begues: Sewerage management services

  • Foilsithe
    28/08/2020
  • Sprioc‑am
    25/09/2020
  • Curtha ar ceal
    29/09/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Ajuntament de Begues
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES511 Barcelona
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES511 Barcelona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90480000 Sewerage management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
314,049.87 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
1403-65-2020
Cur síos

Trabajos de conservación, mantenimiento y reparación de los elementos que integran los sistemas del alcantarillado del municipio de Begues, y todas las tareas adicionales incluidas en el Pliego de Cláusulas Administrativas y en el Pliego de Condiciones Técnicas.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.begues.cat
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/09/2020 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
314,049.87 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.