Publications Office of the EU
Iodáil, an-Trieste: Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Trieste: Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services

  • Foilsithe
    08/04/2022
  • Sprioc‑am
    20/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/05/2022
  • Bronnta
    30/09/2022
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
S.p.A. AUTOVIE VENETE
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITH44 Trieste
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,004,035.91 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,762,322.31 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
9
Uimhir thagartha na tairisceana
02/22 - S
Cur síos

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Seoladh poist: VIA V. LOCCHI, 19
Baile: TRIESTE
Cód NUTS: ITH44
Cód poist: 34143
Tír: ITA
Teagmhálaí: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Príomhsheoladh: www.autovie.it
Leictreonach trí:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/05/2022 09:30
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.