Publications Office of the EU
Pholainn, an-Gdynia: Cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Gdynia: Cleaning services

  • Foilsithe
    31/10/2022
  • Sprioc‑am
    05/12/2022
  • Bronnta
    07/02/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gdyńskie Centrum Sportu
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90910000 Cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
750,480.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
GCS.DZPI.2710.6.2022
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi sprzątania obiektów Zamawiającego w podziale na 2 części

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Gdyńskie Centrum Sportu
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: REGON 191439845
Seoladh poist: ul. Olimpijska 5/9
Baile: Gdynia
Cód NUTS: PL633
Cód poist: 81-538
Tír: POL
Teagmhálaí: Maciej Zaborski
Príomhsheoladh: www.gdyniasport.pl
Leictreonach trí:
https://portal.smartpzp.pl/gcs
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.