Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Banská Bystrica: Luncheon vouchers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Banská Bystrica: Luncheon vouchers

  • Foilsithe
    04/07/2017
  • Bronnta
    11/09/2017
  • Sprioc‑am
    15/10/2017
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Krajská prokuratúra
An áit feidhmíochta
NUTS code: SK Slovensko
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK Slovensko
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30199770 Luncheon vouchers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
378,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
443,620.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2 Spr 81/17/6600
Cur síos

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Krajská prokuratúra
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 00166456
Seoladh poist: Partizánska cesta 1
Baile: Banská Bystrica
Cód NUTS: SK
Cód poist: 975 62
Tír: SVK
Teagmhálaí: Ing. Kristína Mlynárčiková
Príomhsheoladh: http://www.genpro.gov.sk
Leictreonach trí:
http://www.genpro.gov.sk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
378,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
443,620.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Vaša Slovensko, s.r.o.
Seoladh poist: Račianske mýto 1/B
Baile: Bratislava
Cód poist: 831 02
Tír: SVK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.