Publications Office of the EU
<p style="text-align:justify;">Nós imeachta oscailte de bhun Airteagal 71 d’Fhoraithne Reachtach 36/2023 chun an tseirbhís aisghabhála agus diúscartha a dhámhachtain le haghaidh cineálacha éagsúla dramhaíola soladaí cathrach ó bhailiú ar leithligh i mBardas Brindisi, chun creat-chomhaontú a thabhairt i gcrích, arna roinnt ina 4 luchtóg, le pi&#249; oibreoirí eacnamaíocha a bhfuil fad 24 mhí acu.<br /> <br /></p> - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Nós imeachta oscailte de bhun Airteagal 71 d’Fhoraithne Reachtach 36/2023 chun an tseirbhís aisghabhála agus diúscartha a dhámhachtain le haghaidh cineálacha éagsúla dramhaíola soladaí cathrach ó bhailiú ar leithligh i mBardas Brindisi, chun creat-chomhaontú a thabhairt i gcrích, arna roinnt ina 4 luchtóg, le più oibreoirí eacnamaíocha a bhfuil fad 24 mhí acu.

  • Foilsithe
    25/11/2024
  • Sprioc‑am
    08/01/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/01/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Comune di Brindisi
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITF44 Brindisi
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,253,535.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
267b377e-8672-449b-a7a0-62433ae27339@1668-G-1
Cur síos

seirbhís aisghabhála agus/nó diúscartha de chineálacha éagsúla dramhaíola soladaí cathrach ó bhailiú ar leithligh i mBardas Brindisi, chun creat-chomhaontú a thabhairt i gcrích, arna roinnt ina 4 bheart, agus go mairfidh roinnt oibreoirí eacnamaíocha 24 mhí.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://comunebrindisi.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://comunebrindisi.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/01/2025 08:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.