Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Solna: Doiciméid Rúnda a Ghlanadh agus a Scriosadh go Slán - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Sualainn, an t-Solna: Doiciméid Rúnda a Ghlanadh agus a Scriosadh go Slán

  • Foilsithe
    17/02/2018
  • Sprioc‑am
    06/03/2018
  • Bronnta
    08/05/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
An Lárionad Eorpach um Ghalair a Chosc agus a Rialú
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE Sverige
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE Sverige
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90919200 Office cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,750,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,750,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
RP/2018/RMC/7979
Cur síos

Tá an ECDC ag féachaint chun oibriú le soláthraí cáilithe creidiúnach a sholáthraíonn seirbhísí glantacháin agus seirbhísí chun doiciméid rúnda a scriosadh. Cuireann an ECDC tábhacht mhór le hoibríochtaí glantacháin éifeachtúla, dírithe ar thorthaí, d’ardchaighdeán, a chomhlíonann riachtanais ECDC maidir lena spásanna agus dromchlaí éagsúla a ghlanadh, ar nós seomraí cruinnithe, an chaifitéire, an chistinéid, áiteanna oifige agus spásanna fóntais (etc.).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Seoladh poist: Granits väg 8
Baile: Solna
Cód NUTS: SE
Cód poist: 171 65
Tír: SWE
Teagmhálaí: Procurement Back Office
Príomhsheoladh: http://www.ecdc.europa.eu
Leictreonach trí:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,750,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,750,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Lassila and Tikanoja Service
Seoladh poist:
Baile: Solna
Cód poist:
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.