Publications Office of the EU
Alfa-alglukozidáza - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alfa-alglukozidáza

  • Foilsithe
    02/09/2026
  • Inniu
    06/09/2026
  • Sprioc‑am
    02/10/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/10/2026
Stádas
Foilsithe
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Detská fakultná nemocnica Košice
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK042 Košický kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
551,320.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
25-VO/2026/Rdfn
Cur síos

Liek je potrebný na liečbu pacientov s Pompeho chorobou, ktorí majú nízke hladiny enzýmu nazývaného alfa glukozidáza, ktorý pomáha organizmu regulovať hladiny glykogénu. Glykogén dodáva organizmu energiu, avšak pri Pompeho chorobe sa úrovne glykogénu môžu zvýšiť priveľmi. Liek obsahuje syntetický enzým (účinnú látku) nazývaný alfa-alglukozidáza – dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri Pompeho chorobe nedostatok.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://evo.isepvo.sk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://evo.isepvo.sk
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/10/2026 09:10
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Luach measta
551,320.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.