Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Karlsruhe: Reinforced-concrete structures - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Karlsruhe: Reinforced-concrete structures

  • Foilsithe
    28/02/2023
  • Sprioc‑am
    15/03/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/03/2023
  • Bronnta
    03/04/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Karlsruhe, Amt für Hochbau und Gebäudewirtschaft
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45223500 Reinforced-concrete structures
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
107,418.48 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Zoologischer Garten, Umgestaltung der Afrikasavanne mit Sanierung und Erweiterung des Giraffenhauses, BA 3+4, Kunstfelsarbeiten

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.subreport.de/E38195821
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/03/2023 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
107,418.48 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: KaGo & Hammerschmidt GmbH
Seoladh poist:
Baile: Wunsiedel
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.