Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Talence: Office furniture - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Talence: Office furniture

  • Foilsithe
    26/12/2018
  • Sprioc‑am
    05/02/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/02/2019
  • Bronnta
    01/04/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Conseil, fourniture et installation de mobilier de bureau et de salles de classe pour Kedge Bs
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRI12 Gironde
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRI12 Gironde
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39130000 Office furniture
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,271,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
18ff-0020-D
Cur síos

Le présent accord-cadre a pour objet le conseil en aménagement, la fourniture et le montage du mobilier de bureau, de salles de cours, d'espaces collaboratifs, de coworking et d'attente pour Kedge Bs.
Les prestations susceptibles d'être réalisées par le titulaire sont les suivantes:
— fourniture, livraison, montage et installation du mobilier commandé,
— conseil en aménagement/étude d'implantation.
Ce mobilier est destiné aux populations suivantes:
— personnel administratif de l'ensemble des campus de Kedge Bs,
— étudiants de l'ensemble des campus de Kedge Bs.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.info/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/02/2019 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,271,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Probureau aménagement
Seoladh poist: 800 route de la Seds
Baile: Vitrolles
Cód poist: 13127
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.