Publications Office of the EU
Laitvia, an-Ríge: Miscellaneous medical devices and products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laitvia, an-Ríge: Miscellaneous medical devices and products

  • Foilsithe
    07/06/2021
  • Sprioc‑am
    28/07/2021
  • Bronnta
    19/01/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
An áit feidhmíochta
NUTS code: LV00 Latvija
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LV00 Latvija
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33190000 Miscellaneous medical devices and products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,980,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
PSKUS 2021/94
Cur síos

Individuālās aizsardzības līdzekļi

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 40003457109
Seoladh poist: Pilsoņu iela 13
Baile: Rīga
Cód NUTS: LV00
Cód poist: LV-1002
Tír: LVA
Teagmhálaí: Inguna Muižniece
Príomhsheoladh: https://www.stradini.lv
Leictreonach trí:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/58098
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
9,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
5,980,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALENDA"
Seoladh poist: Bauskas nov., Bauska, Kļavu iela 8
Baile: Bauska, Bauskas nov.
Cód poist: 3901
Tír: LVA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.