Publications Office of the EU
Spáinn, an-Barcelona: Medical consumables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Barcelona: Medical consumables

  • Foilsithe
    10/07/2020
  • Sprioc‑am
    24/07/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Consorci de Salut i d'Atenció Social de Catalunya
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES511 Barcelona
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES511 Barcelona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33140000 Medical consumables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,078,322.22 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
SDA M 2/20
Cur síos

Sistema dinámico de adquisición del suministro de test diagnóstico para la SARS-CoV-2.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Consorci de Salut i d'Atenció Social de Catalunya
Seoladh poist: Avenida Tibidabo, 21
Baile: Barcelona
Cód NUTS: ES511
Cód poist: 08022
Tír: ESP
Príomhsheoladh: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?ambit=&keyword=consorci+de+salut+&reqCode=viewDetail&idCap=8885209&
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
40,078,322.22 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.