Publications Office of the EU
Auswärtiges Amt - Umbau und Erweiterung - Metallbau: Schlosserarbeiten aussen und innen - Vergabe 2585/2023 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Auswärtiges Amt - Umbau und Erweiterung - Metallbau: Schlosserarbeiten aussen und innen - Vergabe 2585/2023

  • Foilsithe
    11/08/2026
  • Sprioc‑am
    18/08/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/08/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung, in Vertretung der Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE300 Berlin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2585/2023
Cur síos

Auswärtiges Amt Umbau und Erweiterung Kurstraße 33 Werderscher Markt 1, 10117 Berlin Metallbau: Schlosserarbeiten aussen und innen - DIN 18360, 18335 - KKE 310.1 VE 08-1

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=874703
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=874703
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/08/2026 10:01
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.