Publications Office of the EU
Bheilg, an-Liège: Sterilisation, disinfection and hygiene devices - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bheilg, an-Liège: Sterilisation, disinfection and hygiene devices

  • Foilsithe
    24/12/2019
  • Sprioc‑am
    29/01/2020
  • Bronnta
    21/10/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Centre hospitalier universitaire de Liège (3P)
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
347,816.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CHU Liège(3p)-CHUCIO/19.176 -F03_0
Cur síos

Conception, fourniture, installation et qualification de deux SAS de décontamination pour le laboratoire de thérapie cellulaire et génétique de l'institut de cancérologie situé sur le site du Sart-Tilman du CHU de Liège.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=CHU+Li%C3%A8ge%283p%29-CHUCIO%2F19.176+-F02
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
500,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
347,816.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Salamander USA
Seoladh poist:
Baile: Ayé
Cód poist: 6900
Tír: BEL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.