Publications Office of the EU
Pholainn, an-Dęblin: Kerosene jet type fuels - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Dęblin: Kerosene jet type fuels

  • Foilsithe
    26/02/2019
  • Sprioc‑am
    29/03/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/03/2019
  • Bronnta
    15/04/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Lotnicza Akademia Wojskowa
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL814 Lubelski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09131100 Kerosene jet type fuels
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,804,991.55 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,220,178.16 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Zp/pn/14/2019
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa lotniczego z podziałem na zadania:
Zadanie I - Paliwo lotnicze Avgas 100LL (bez akcyzy);
Zadanie II - Paliwo lotnicze JET A1 (bez akcyzy).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w „Formularzu ofertowym” – w załączniku nr 1.1 i 1.2 do SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3.1 i 3.2 do SIWZ.
Wykonawca poniesie wszystkie koszty związane z przygotowaniem i przedłożeniem oferty.
Wspólny Słownik Zamówień CPV: 09131100-7 - Naftowe paliwa lotnicze.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na zadanie 1 i 2.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 / 7.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.law.mil.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/03/2019 12:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.